Bal Karnawałowy

W sobotnie popołudnie, 23 stycznia 2016 roku, odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów - bal karnawałowy. W tym dniu sala OSP w Łagiewnikach zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, samurajów, piratów, kowbojów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Wspaniałe stroje i gorąca atmosfera towarzyszyły naszym uczniom tego wieczoru. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami, a także rodzicami i nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił DJ Tobiasz, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach, zabawach, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców.  Dzieci miały czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pyszne przekąski i słodkości regenerowały siły i można było dalej się bawić.

Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.