Strona Domowa

Dzień Otwarty kl I

Dzień otwarty

W dniu 8 marca nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Rodzice oraz  wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Maluszki po przekroczeniu progu naszej szkoły zostali przywitani przez Panią dyrektor Sylwię Marciniak oraz przyszłą wychowawczynię p. Hannę Nowak. Rodzicom przedstawiona została oferta edukacyjna naszej placówki. Przyszli uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych i ruchowych, które sprawiły im ogromną radość. Kandydaci do klasy pierwszej wykazali się niezwykłymi zdolnościami plastycznymi podczas wykonywania uroczej kaczuszki. Zabawa na magicznym dywanie była dla dzieci niezwykłą atrakcją. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie szkoły. Goście mogli również obejrzeć kronikę szkolną bogatą w kolekcję zdjęć i sprawozdań z różnych uroczystości szkolnych. Zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń dzieciaczki chętnie dzieliły się swoimi obserwacjami z rodzicami i nauczycielkami.
Na koniec każde dziecko otrzymało słodki upominek w postaci cukierków.

Do  sesjii zdjęciowej wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony z programu #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.