Strona Domowa

Dzień otwarty Szkoły

 

20 lutego 2024r. dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas pierwszych w naszej szkole został zorganizowany Dzień otwarty szkoły. Placówkę odwiedziło kilku przyszłych pierwszoklasistów wraz ze swoimi opiekunami. We wtorkowe popołudnie na gości  czekała już  przyszła pani wychowawczyni , która przygotowała dla dzieci piękną lekcję pokazową oraz  wiele atrakcji i  niespodzianek.

W dniu otwartym odbyło się również spotkanie dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów z  dyrektor Sylwią Marciniak, która zaprezentowała dorobek szkoły, realizowane projekty i przyszłe plany, nasze szkolne tradycje, a także osiągnięcia dydaktyczne i sportowe. Na koniec dzieci wraz z  opiekunami mieli okazję zwiedzić szkołę, pracownie, gabinety, bibliotekę i świetlicę. Dla dzieci zostały przygotowane upominki, a dla wszystkich gości słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie. Być może już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną przygodę edukacyjną w  Publicznej Szkole Podstawowej w Łagiewnikach.